FS LEEVON «IEDVESMOT PILNVEIDOTIES!»

FS LEEVON tapusi, lai radītu proaktīvu kustību Latvijā, kas iedvesmo šīs zemes iedzīvotājus iepazīt pasaulē populārāko sporta veidu – futbolu.

Mūsu mērķis ir panākt, lai ikviens, kurš, iepazīstot FS LEEVON, iepazītu arī futbolu tik tuvu, ka sajustu tā spēles prieku, izprastu tā enerģisko, emociju pilno, veselīga azarta un dzīvesprieka pilno ikdienu, kā arī novērtētu tā ieguldījumu, īpaši – bērnu un jauniešu, veselīga dzīvesveida veicināšanā.

Skolas dibinātāju motivācija – radīt vidi, kurā bērni gūst prieku no futbola spēles, kurā tos vienmēr atbalsta un paslavē par centību, godīgu un draudzīgu attieksmi.

Jau šobrīd FS LEEVON vairākās vecuma grupās no 3 līdz 12 gadus veciem bērniem (gan zēniem, gan meitenēm) piedāvā apmācību programmas futbolā, kurās tiek īstenota daudzpusīgas un pilnvērtīgas bērnu fizioloģiskās attīstības metodoloģija. Papildus futbola apguvei FS LEEVON audzēkņiem tiek nodrošinātas arī papildus nodarbības: vispārattīstošā vingrošana, peldētapmācība, vieglatlētika, džudo un meitenēm aerobika. Konkrētu informāciju par katru vecuma grupu skatīties sadaļā „Komandas”.

Mūsu prasmes

 • Futbols
 • Peldēšana
 • Vieglatlētika
 • Vingrošana
 • Džudo
 • Vitālijs Jagodinskis par FS LEEVON
  "Futbola skola, kas domā plašāk. Liekot uzsvaru uz to, ka ikviena sporta veida pamatā ir daudzpusīga fiziskā sagatavotība."
  Vitālijs Jagodinskis
  Latvijas Izlase, FK RFS
 • Glebs Kluskins par FS LEEVON
  "Prieks redzēt, ka futbols Latvijā attīstās pareizajā virzienā. Šobrīd, atrodoties Latvijas lielajā futbolā, redzu, cik svarīgi ir pareiza ievirzīšana futbolā jau no pirmajiem soļiem."
  Gļebs Kļuškins
  Latvijas Izlase, FK RFS

ATBALSTĪTĀJI

66 North FS LEEVON

SADARBĪBAS PARTNERI

Janis Ozols Photography FS LEEVON