fbpx

Sākās pieteikšanās jūlija nometnei ar Stefanu Krosu (Stefan Kroos)

No 18. līdz 22. jūlijam, Saldū norisināsies ikgadējā futbola nometne ar Stefana Krosa dalību. Arī šogad, Saldū kopā ar Krosu būs ieradušies vairāki vācu speciālisti, kā arī treneri no Indijas un Pakistānas.

Futbola skola LEEVON, sadarbībā ar Greifswalder FC un Saldus pilsētu, jau kārtējo gadu rīko Stefana Krosa futbola nometni Saldū, kas šogad norisināsies no 18. līdz 22. jūlijam. Nometnei aicinām pieteikties 2008. – 2015. gadā dzimušus futbolistus.

Nometnes ietvaros, ar jaunajiem futbolistiem darbosies vairāki Vācijas futbola speciālisti:

*Stefans Kross (Stefan Kroos) – Greifswalder FC jaunatnes sistēmas vadītājs
*Johannes Dūrings (Johannes Dōhring) – Greifswaler FC life kinetik speciālists
*Bjorns Lipferts (Bjorn Lipfert) – Greifswalder FC U-14 galvenais treneris / spēles inteliģences speciālists
*Malte Smolinskis (Malte Smolinski) – Greifswalder FC vārtsargu treneris
*Kristaps Freimanis – Greifswalder FC U-9 treneris.
 
Bez augstāk minētajiem speciālistiem, ar nometnes dalībniekiem darbosies arī pašmāju treneri, kā arī treneri no Indijas un Pakistānas.

“Prieks, ka mūsu organizāciju (Leevon un Greifswalder) sadarbība ar katru gadu kļūst arvien ciešāka un nopietnāka. Ja pirmos gadus ar pāris puikām paši braucām uz Vāciju, tad pēdējos gados Greifswalder FC treneru štābs brauc pie mums uz Saldu, katru gadu to darot arvien kuplākā skaitā. Pagājušā gada nometnē pulcējām 80 bērnus uz šāda tipa treniņnometni un plānojam, ka šogad darbs ritēs vēl profesionālāk, jo esam pulcējuši vēl kuplāku treneru štābu. Katrā gadījumā, ikkatrs bērns, kam sirdī ir futbols, būs milzīgs ieguvējs no šādas nometnes. Salīdzinot ar citām ārzemju komandu nometnēm Latvijā, mūsu prioritāte bija maksimāli samazināt vecāku izmaksas, lai cenas būtu pēc iespējas demokrātiskākas. Uzskatu, ka šī gada treneru korpuss būs visspēcīgākais kādu jebkādā futbola nometnē šovasar varētu Latvijā sastapt.”, tā par nometni saka Leevon vadītājs Māris Landmanis.

Šī gada nometnē uzsvars tiks likts uz mūsdienīgu futbola apmācību, kas sevī ietver ne tikai pašus futbola pamatus, bet arī prāta (life kinetik) un fizisko īpašību (futbola fitness) attīstīšanu. Dalībnieki (futbolisti) nometnē tiks dalīti pēc savu spēju līmeņiem, tādējādi veidojot vidi, kurā ir konkurences apstākļi, kas veicinās katra spēlētāja attīstību un progresu.
 
LEEVON un Greifswalder FC veiksmīgās sadarbības ietvaros, jau vairāki audzēkņi ir nokļuvuši Vācijā, kur tie turpina attīstīt savas futbola prasmes. Tieši šādas nometnes tam ir kalpojušas un arī turpmāk kalpos kā lieliska vieta un veids, kur katram dalībniekam parādīt savus futbola talantus, kas tuvākā vai tālākā nākotnē var palīdzēt turpināt savu karjeru vai tās attīstību ārpus Latvijas robežām.
 
Lai pieteiktos nometnei, aizpildiet anketu šeit:
https://ej.uz/Stefan_Kroos_nometne

❗️Vēršam Jūsu uzmanību, ka piesakoties laicīgi, Jūs varat ņemt dalību nometnē vēl izdevīgāk❗️

Nometnes dalības maksa, piesakoties līdz 30.06. – 150 vai 250 EUR
 
250 EUR ar nakšņošanu no 17.-22.07, ēdināšanu 4x dienā + treniņu kreklu
150 EUR bez nakšņošanas, ēdināšanu 1x dienā + treniņu kreklu

Nometnes dalības maksa, piesakoties pēc 1. jūlija – 200 vai 300 EUR
 
300 EUR ar nakšņošanu no 17.-22.07, ēdināšanu 4x dienā + treniņu kreklu
200 EUR bez nakšņošanas, ēdināšanu 1x dienā + treniņu kreklu

*Ar tumši zaļo iekrāsots tas, kur pievienojas dienas dalībnieki.

Piesakoties nometnei, Jūs saņemsiet rēķinu 50 euro apmērā, pēc kura apmaksas bērns oficiāli tiek reģistrēts nometnei. Gadījumā, ja bērns nometnē nepiedalās, samaksātā rezervācijas nauda atgriezta netiek. Rezervācijas maksājums ir kā daļa no kopējās nometnes summas.

Tiekamies nometnē! ?

Iesaki arī citiem!