fbpx
FS LEEVON 4 gadu jubileja

Sveiki, Draugi!

Jums raksta Rūsiņš – FS LEEVON draugs un talismans. Šodien, kad futbola skolai paliek 4 gadi, gribu kopā ar Jums atcerēties kā mums ir gājis. Pirms četriem gadiem, skolā sāka darboties ap 50 bērniem. Šodien mēs esam vairāk kā 140 bērni, kuri ik dienu pilnveido sevi vispusīgā, vispārattīstošā programmā, papildus futbolam apmeklējot arī peldēšanu, vieglatlētiku, vingrošanu, džudo, jogu un fitnesu. Lai pierādītu mūsu nopietnību, pirms trīs gadiem ielikām pirmo pamatakmeni, lai mūsu nākotne būtu bruģēta pareizā veidā, proti, izveidojām savu sporta zāli skolas audzēkņiem, kur ikdienā aizvadīt skolas organizētās nodarbības. Mūsu šodienas mērķis nav uzvaras sacensībās, bet gan sevis pilnveidošana, jo pareizi augot uzvaras vēlāk neizpaliks. Mūsu treneri priecājas par prasmēm un iemaņām, ko esam ieguvuši, par mūsu spēju strādāt komandā, būt draudzīgiem, patstāvīgiem un par prieku, ko visi kopā gūstam treniņos un spēlēs. Salīdzinot ar lielajiem ”brāļiem” ( citām futbola skolām) mēs vēl esam maziņi. Bet, tai pašā laikā, esam ievēroti un nākotnē kopā ar mums, pēc mūsu programmas, grib darboties vēl citi, mūsu draugi.

Mēs protam ne tikai strādāt ar bumbu, bet ar prieku to mācām darīt arī citiem, organizējot futbola dienas un dažādus pasākumus. Pagājušajā gadā saņēmām balvu kā RADOŠĀKĀ BĒRNU UN JAUNATNES FUTBOLA SKOLA LATVIJĀ. Šogad daži centīgākie skolas audzēkņi pabija treniņnometnē Vācijā. Mūsu skolas treniņprogramma ir saņemusi Rīgas Domes interešu izglītības programmas licenci.

Mūsu ģimenes, vecāki ziedo savu laiku un līdzekļus, lai mēs būtu fiziski attīstīti, veseli un, varbūt, savu nākotni saistītu ar futbolu. Nākamo gadu vēlamies izveidot kā “uzrāviena gadu”, izveidojot vairākas filiāles visā Latvijā, kā arī ielikt lielu pamatakmeni savas akadēmijas izveidē, lai radītu visus nepieciešamos apstākļus savu audzēkņu veiksmīgai personiskai izaugsmei, jo ne visi būsim profesionāli futbolisti, bet labu cilvēku sabiedrībai nekad nebūs par daudz. Ja arī tu vēlies mūs apsveikt ceturtajā dzimšanas dienā un ielikt daļu no sevis, lai nākamie soļi mums kļūtu vieglāki, vari izteikt savu atbalstu skolai šeit:

Rekvizīti:
Biedrība Futbola skola LEEVON
Vienotais reģistrācijas Nr. 50008216431
A/S “Swedbank”
konta Nr: LV97HABA0551044273533
SWIFT: HABALV22

Mēs, savukārt, solāmies kopā ar treneriem strādāt vēl cītīgāk, neatlaidīgāk, lai 5 gadu jubileju sagaidītu vēl kuplākā skaitā, vēl stiprāki un prasmīgāki!

Lai mums kopā viss izdodas!

Rūsiņš

Iesaki arī citiem!