fbpx
FS LEEVON Futbola diena 2016

Šī gada Futbola diena aizvadīta ar 114 pasākumiem visā Latvijā, kas pulcējuši kopumā 11 300 dalībniekus. Futbola dienas misija bija nodemonstrēt sabiedrībai, ka futbols ir ikvienam piemērota un brīvi pieejama spēle, kuru katrs var mīlēt pa savam, bet Latvijas Futbola federācija (LFF) ir izvēlējusies deviņus šīs misijas labākos šīgada iemiesojumus, kas piedalīsies vērtīgo balvu izlozē, starp kuriem esam arī mēs – FS LEEVON ar pasākumu “Futbols visai ģimenei”!

Balvu izloze starp 9 labākajiem Futbola dienas pasākumiem norisinājās 3. oktobrī LFF telpās, kurā izlozējām GoPro sporta kameru, kas palīdzēs mums augt radošumā un tiks likta lietā jau nākamajos video.

Futbola dienas pasākumi Latvijā norisinājās septīto gadu pēc kārtas. Šogad tā ievadīja gatavošanos Eiropas Sporta nedēļai, kas Latvijā norisinājās ar Latvijas Sporta federāciju padomes (LSFP) gādību. Ar mērķi aicināt Latvijas iedzīvotājus būt fiziski aktīvākiem un veselākiem, Futbola diena pievienojās sauklim “Esi kustīgs. Esi vesels.” un aicināja ikvienu iekļauties Eiropas Sporta nedēļas norisē.

Iesaki arī citiem!