fbpx

Turpinot iepriekšējā gadā veiksmīgi aizsāktos bērnu futbola svētkus, arī šogad sadarbībā ar Latvijas Futbola federāciju rīkosim “Futbols caur bērna acīm”.

FS LEEVON un LFF Futbols caur bērna acīm 2017

 

Latvijas Futbola federācijas (LFF) organizēto C-LFF treneru licences kursu dalībnieki, sadarbojoties ar Futbola skolu “LEEVON”, 7. augustā aizvadīs otros pašu izplānotos bērnu futbola svētkus Rīgas Klasiskās ģimnāzijas laukumā. Šīs atklātās futbola nodarbības palīdzēs topošajiem C-LFF kategorijas treneriem praksē izmēģināt kursos iegūtās zināšanas darbā ar bērniem U-4, U-5 un U-6 vecuma grupās.

Piedalīties bezmaksas atklātajās futbola nodarbībās tiek aicināti bērni vecumā no četriem līdz sešiem gadiem, bet pasākumā dažādus uzdevumus un vingrinājumus vadīs topošie un esošie bērnu un jauniešu treneri, kuri šobrīd savas zināšanas un prasmes papildina C-LFF kategorijas kursos.

Papildus stundu garajam treniņam, notiks dažādi konkursi, izlozes un citi pārsteigumi. Šī nodarbība ir bez maksas – nepieciešams tikai pieteikties un bērnam 7. augustā plkst. 15:30 ierasties sporta tērpā Rīgas Klasiskās ģimnāzijas stadionā.

Šī gada tematika “Multfilmas”

Šādi mums gāja iepriekšējā gadā: “Futbols caur bērna acīm 2016”

7. augusts, sākums 16:00, ierasties vēlams 15:30.
Purvciema iela 38, Rīgas Klasiskās ģimnāzijas stadions.

 

Iesaki arī citiem!