fbpx

Šis FS LEEVON bija otrais gads pēc kārtas, kad viesojāmies pie mūsu draugiem Vācijā. No 11- 18 augustam septiņi mūsu skolas audzēkņi aizvadīja treniņnometni kopā ar Greifswalder FC futbolistiem Vācijā, Greifswaldē. Kopš iepriekšējās nometnes, visa gada garumā, LEEVON audzēkņiem izveidojām motivējošo programmu, kur ikvienam FS LEEVON vecāko grupu audzēknim bija iespēja iegūt atzīmes par cītīgu treniņu apmeklēšanu un darbu treniņos. Pienākot augusta mēnesim, izvēlējāmies septiņus cītīgākos, kuriem dāvājām sponsoru atbalstītu braucienu uz nometni.

Bērnu futbola skola LEEVON viesojas Vācijā

Pirmais rīts nometnē, pēc vienojošo kreklu un ūdens pudeļu saņemšanas. Bildē no kreisās: 1. – rindā Toms, Kristers, Daniels. 2. rindā – Renārs, Ralfs, Kristaps, Tomass.

FS LEEVON vadītājs un galvenais treneris Māris Landmanis: “ Vācijā viesojāmies otro gadu pēc kārtas. Uzskatu, ka šī ir unikāla iespēja dot bērniem iespēju redzētu pasauli un iegūt pieredzi. Tas ir pavisam savādāk kā ar komandu aizbraukt uz kādu ārzemju turnīru, kurā tu tāpat esi savā vidē ar saviem draugiem, bet šeit, aizbraukt pavisam uz svešu vietu, kur treniņi notiek tev nezināmā valodā, tas prasa prasmi adaptēties. Šāda veida bērnu pieradināšana pie svešas vides, manuprāt, dos atgriezenisko saiti vēlāk, kad jau iespējams kādam no bērniem būs jādodas stažēties, atrādīties kādā no ārzemju akadēmijām.

Pēc pagājušā gada nometnes vācu speciālisti ieteica vairāk strādāt pie individuālās tehnikas, ko arī cītīgi visu šo sezonu darījām. Pēc šīs vasaras nometnes mums atkal ieteica pāris norādījumus, kurus ņemsim vērā un treniņprocesā liksim uzsvaru uz to.

Patīkami, ka vācu speciālisti novērtē mūsu bērnu spējas un sniegumu uzaicinot mūs kopā ar viņiem pavasarī piedalīties prestižos Bundeslīgas akadēmiju rīkotajos turnīros kā arī vasarā vācu treneri ir ieplānojuši viesosies pie mums nometnēs Latvijā.”

FS LEEVON audzēknis Renārs Veidemanis: “Man patīk futbols un futbola nometnes. Visvairāk patika pēdējā – Greifsvaldē, Vācijā. Esmu bijis futbola nometnēs Salacgrīvā, Saldū un dienas nometnēs Rīgā. Viņu treniņu process nedaudz atšķirās. Savādāka ir gan iesildīšanās, kas ir vairāk kā bumbas kontrole, gan pats treniņš, kas organizēts stacijās ar atšķirīgiem uzdevumiem. Parasti treniņš arī beidzās ar futbola spēli. Nozīmīgi ir nevis gūt rezultātu, bet gan prieku un gandarījumu par savu sniegumu un spēli. Mēs trenējāmies kopā ar vācu puišiem. Sarunājāmies angļu valodā un papildus mums bija tulks Kristaps – latvietis, kas dzīvo Vācijā. Pēc treniņiem bija iespēja aktīvi atpūsties.

Personīgi es papildinaāju prasmes māņkustībās, izdevās uzžonglēt bumbu 747 reizes. Patika mierīgā vide. Nometnes noslēgumā nopelnīju balvu “Tehniskākais spēlētājs”.

Ja būs iespēja, noteikti vēl braukšu uz šādu nometni!”

Vislielāko paldies vēlamies teikt Gintam un Kristapam Freimaņiem, 66 North, Greifswalder FC un bērnu vecākiem!

Iesakām audzēkņiem trenēties ar tik pat lielu sparu kā šobrīd, lai nākamgad izcīnītu iespēju piedalīties šāda tipa nometnē, jo šādos pieredzes braucienos plānojam doties aizvien vairāk.

Ar kopējiem spēkiem un darbu mēs sasniegsim daudz!

 

 

 

Iesaki arī citiem!