fbpx

Futbolisti noliek malā bumbas, lai ar dziesmu sveiktu sievietes.

Kamēr gatavošanās jaunajai Latvijas futbola sezonai rit pilnā sparā, šī gada 1. līgas dalībnieki – Saldus SS/Leevon, ir atvēlējuši laiku starp treniņiem un pārbaudes spēlēm, lai ar dziesmu iepriecinātu visas Latvijas dāmas.

Šogad, zaļā gaisma priekš 1. līgas tiks dota aprīļa sākumā, kurā, kā jau iepriekš ziņots, ar spēkiem mērosies 9 komandas, starp kurām būs arī līgas jaunpienācēja – Saldus SS/Leevon, kura, domājot par jaunās sezonas sastāva komplektāciju, tā pārbaudi un citiem svarīgiem darbiem, nav aizmirsusi par kādu ne mazāk svarīgu notikumu- Sieviešu dienu.

Lai kolektīvi atzīmētu šos svētkus, komanda vienojās kopīgā dziesmā, lai nodziedātu Prāta Vētras un Musiqq kopdziesmu- “Debesis iekrita Tevī”.

“Kā komanda, zinājām to, ka vēlamies sniegt visām dāmām kopīgu dāvanu un nepagāja ilgs laiks, kad vienojāmies, ka šī dāvana būs komandas kopdziesma. Šādā veidā vēlējāmies parādīt, ka, neskatoties uz to, ka esam sportisti, kuri laukumā ir “skarbie džeki”, ārpus tā esam mīļoši un ar jūtām” – tā ideju par komandas kopdziesmu komentē kluba vadītājs Māris Landmanis, kurš par dziesmas izvēli saka sekojošo: “Sākumā ieteicu dziedāt citu Prāta Vētras skaņdarbu, bet izvēlējāmies šo, jo džeki teica, ka šī viņus vairāk aizkustinot.

No sirds ceram, ka liksim dāmām pasmaidīt!”. Saldū šī būs futbola atgriešanās sezona, jo pēc ilgāka laikā tā mērosies spēkos Latvijas 1. līgā. Gatavojoties sezonai, savā Facebook lapā, klubs jau ir paziņojis, ka tam pievienosies arī Latvijas futbolā labi zināmi vārdi, uzvārdi.

Informāciju sagatavoja
Edgars Andersons
Saldus SS / Leevon

Iesaki arī citiem!